Szybki podgląd

10

top

1000BASE-LH J4860A Kompatybilny SFP Transceiver 1550nm 80 km DOM

zł152.98

Tagi: Tanie: 1000BASE LH J4860A Kompatybilny SFP Transceiver 1550nm 80 km DOM, wysokiej jakości 1000BASE-LH J4860A Kompatybilny SFP Transceiver 1550nm 80 km DOM, dostawcy Włókien Światłowodowych Urządzeń z Chin.


  • SKU: w62
  • Typ jednostki: część
  • Waga przesyłki: 0.5kg (1.10lb.)
  • Rozmiar przesyłki: 20cm x 25cm x 1cm (7.87in x 9.84in x 0.39in)

Bestsellery

Opis

HPE 1000BASE-LH J4860A Kompatybilny SFP Transceiver (SMF, 1550nm, 80 km, LC, DOM) Szczegóły produktu HPE Oryginalne J4860A Nazwa LODFIBER sprzedawca formularz Typu SFP Max Szybkość Transmisji Danych 1000 Mbps długość fali 1550nm Max Kabel Odległość 80 km * interfejs LC duplex Elementów optycznych DFB 1550nm Typ kabla SMF DOM Wsparcie Tak Moc TX-2 ~ 3dBm gospodarczy Zakres Temperatur od 0 do 70 ° C (32 do 158 ° F) Zharmonizowane HTS-Kod 8517706000 Certyfikat jakości jakość i standardy są podstawą z LODFIBER. naszym celem jest dostarczanie klientom wyjątkową, standardy zgodny z produktów i usług. verifications LODFIBER przeszedł wiele systemu jakości, jak CE, RoHS, FCC, założona międzynarodowo standaryzowany system zapewnienia jakości i znormalizowane zarządzanie i kontroli ściśle realizowany w trakcie projektowania, rozwoju, produkcji, instalacja i usługi. proszę Zwrócić Uwagę: Instalacji osobę trzecią transceiver nie nieważne twojego sprzętu sieciowego gwarancji. producenci sprzętu sieciowego wszystkie mają wytyczne informujący, że gwarancji wsparcia na ich produkty nie zostaną naruszone. dożywotnia Gwarancja wszystkie produkty w LODFIBER światłowodowe są w pełni uzasadnione przed wad materiałowych i produkcyjnych z dożywotnią gwarancją. to gwarancja nie obejmuje uszkodzeń spowodowanych przez przypadek, niewłaściwej pielęgnacji, niewłaściwego użytkowania, zaniedbania, normalnego zużycia, lub naturalny podział kolorów i materiałów ponad przedłużony czas i używać. opakowanie i Etykietowania ten łatwy w obsłudze i dobrze chronione pakiet został oznaczony i oznaczone transceiver do domyślnie LODFIBER standardów. dostosowane etykiety lub pakietu rozwiązania są dostępne na życzenie. OEM i Obyczajów Partnering z różnych producentów światowej klasy OEM od ponad 8 lat, LODFIBER jest w stanie zapewnić dostosowane wysokiej jakości i opłacalne rozwiązania dla wszystkich potrzeb i specyfikacji, w tym konstrukcji optycznej, konstrukcja mechaniczna, Printed Circuit Board (PCB) układ i elektryczne projekt, oprogramowanie i projektowania oprogramowania, zintegrowany zespół, specyficzne etykiety, etc. With rosnących sprzedaży i korzystne opinie klientów, LODFIBER został rozwijającej się szybko staje się na całym świecie i jest wiodącym dostawcą w branży komunikacji optycznej. jeśli są państwo zainteresowani naszymi produktami, prosimy o kontakt z nami w przesyłka LODFIBER można wysyłać przez FedEx, DHL, UPS, TNT, EMS lub klienta-ułożone przewoźnika. elementy są często wysłane tego samego dnia (niektóre nadajniki mogą być na zewnątrz drzwi w 20 minut). jeśli nie mamy akcji w każdym z naszych globalnych magazyny, przesyłka zostanie opóźnione o 1-2 dni. DHL zajmie 2-4 dni roboczych dla dostawy i FedEx potrzebuje tylko 1-3 dni roboczych. dla Hiszpanii, włochy, brazylia i niektórych innych krajach, rzeczy będzie trwać dłużej przybyć clearan ze względu na zwyczaje

Dodatkowe informacje

  • Numer modelu: J4860A
  • Nazwa marki: LODFIBER

Opinie (0)

Dodaj opinię

12345

zł62.34

top

10 sztuk/partia oryginalny 3M8802-TLC/3 światłowodowe jednomodowe SC szybkie złącze 3M8802 światłowodowe szybkie złącze SC szybkie złącze

· · · · · · Powiązany produkt · · · · · · · · · · · · Specyfikacja · · · · · · 10 sztuk/worków oryginalny 3M8802-TLC/3 światłowodowy jednomodowy SC APC szybkie złącze włókno LC światłowodowe szybkie złącze SC szybkie złącze Oryginalny 3M8802-TLC/3 wbudowany typ optical fiber zimno wspólne Światłowodowe szybkie

zł64.98

top

S960 Fusion Splicer S175 S176 S177 S147 Elektrody/S175V2000/S177A/S182A/S1

darmowa Wysyłka 1 Para Fusion Splicer Elektrody do S175 S176 S177 Opis produktu to jest jedna para fusion wykałaczkę elektrod. 100% BRAND NEW, Made in China wykorzystanie życie dla splice ponad 2000 dostępne dla S175 S176 S177 Fusion Splicer producent Opis nasza wymiana elektrody trwać tylko tak długo, jak oryginalne części urządzeń one wymienić,

zł946.54

top

20 Sztuk/partia, 1.25G, MM, Podwójnym Włóknem, 1310nm, 2 KM, kompatybilny z Cisco kod, DDM, Światłowód LC SFP Transceiver DX

20 Sztuk/partia, 1.25G, MM, DX, 1310nm, 2 KM, kompatybilny z Cisco kod, DDM, Światłowód LC SFP Transceiver 1.25 10gbps SFP Transceiver, 2 km Zasięg proszę zostawić nam wiadomość, o której marka swoje przełącznik jest kompatybilny. mamy HUAWEI, Cisco, H3C dostępne. wyślemy ci kompatybilny SFP moduły jak żądanie. cechy & #9658; Podwójną 1.25 Gbps/1.063 Gbps

Dołącz do naszego Newslettera